Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde; projelendirme, danışmanlık, mühendislik, kurulum ve bakım (entegratör) değerler zincirinden oluşan ekibimizle multi-disipliner bir mühendislik firması olarak faaliyet gösteriyoruz. Sektörümüzde müşterilerimize tüm bu hizmetleri sunarak çözüme odaklı hizmetler vermekteyiz.

Kurulduğumuz yıldan itibaren kapsam ve araştırmalarımızı sürekli olarak genişletiyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana 900’den fazla projeyi tamamladık.

Dünya markası olmuş teknolojiler ile mühendisliğimizi birleştirerek müşterilerimiz için yenilikçi ve sürdürülebilir proje tasarımları ortaya çıkarıyoruz.

Çalışmalarımız merkez olarak İstanbul’dan yönetilmekle birlikte, Dünya’nın bir çok ülkesinde tasarım-proje danışmanlığı ve mühendislik desteğine sahibiz. Farklı disiplinlerden gelen mühendisleri; faaliyet alanlarımızdaki sistem tasarımlarında geleceğe yönelik çözümler sunmak için bir araya getirmekteyiz.

Tasarladığımız projelerde distribütörü olduğumuz firmalarla birlikte, enerji verimliliği ve inovasyon önceliklerimiz arasında bulunmaktadır.